Spoznaj nás

Teším sa z nových benefitov. Najväčšiu radosť mi urobila extra dovolenka, ktorú získavam aj napriek tomu, že som tu zamestnaný ešte len rok.
  • Dušan Šaray
  • Finančný poradca

Sme #prirodzenenajlepsi,
lebo sú tu s nami:

„V Nitre v Call centre robia skvelí ľudia a spoločne tvoríme jeden úžasný tím“
  • Šimon Sirotňák
  • Remote Osobný bankár
„Spoločné, často netradičné eventy, akým bol aj tento, pomáhajú zlepšovať spoluprácu medzi jednotlivými tímami.“
  • Katarína Reisenbuchlerová
  • HR špecialista – profesionál
„Najviac ma baví rôznorodosť. Som pri rôznych témach a môžem veci posúvať ďalej“
  • Ivana Kapusňáková
  • Špecialista podpory predaja

Naša vízia

„Každý z nás je iný. Máme rôzne schopnosti, ambície, talent, unikátne vedomosti, inak vnímame, cítime, iné veci nás bavia a inšpirujú. V tejto rôznorodosti je naša sila. My spolu sme tá vzácna kombinácia energie, ktorá posúva hranice bankovníctva.”
  • Peter Matúš
  • Člen predstavenstva

Atmosféra

Náročnosť

Robíme veci najlepšie, ako vieme, pretože nám to dáva zmysel. Vyberáme si správnu cestu, nie tú najľahšiu. Sme nároční v prvom rade na seba a neustále sa rozvíjame.

Tvorivosť

Sme zvedaví a navzájom sa inšpirujeme. Nové výzvy aj ťažkosti berieme ako príležitosť. Hľadáme riešenia a pozeráme sa na veci v súvislostiach.

Odvaha

Prijímame rozhodnutia a uvedomujeme si pritom svoju zodpovednosť. Vieme si otvorene priznať chybu, povedať neviem a požiadať o radu. Komunikujeme svoj nesúhlas odvážne, ale primeranou formou.

Partnerstvo

Správame sa k sebe s úctou a rešpektom. Sme k sebe úprimní a féroví. Vzájomne si pomáhame a vieme sa na seba spoľahnúť.

Zmysluplná a kreatívna práca

My

Sme nielen bankári, ale aj finančníci, právnici, ítečkári, kreatívci, výskumníci, obchodníci i riskáči. Je len na tebe, ktorý smer ťa láka, kde budeš spokojný a kde môžeš uplatniť to, čo vieš najlepšie.

Zmena

Zaujíma nás tvoj názor. Ak hľadáš zmenu, máš príležitosť vyskúšať si inú pozíciu v rámci banky, a ak chceš, tvoja kariéra nemusí mať hranice. Každý je dôležitý, a preto si ceníme prácu každého z nás.

Talent

Pomôžeme ti objaviť tvoj talent a rozvíjať ho. Ak sa rád učíš, a napreduješ, môžeš u nás pracovať na zaujímavých projektoch, rozvíjať sa v tom, čo ťa zaujíma, alebo sa zdokonalʼovať v tom, v čom si dobrý už dnes. U nás máš možnosť ovplyvňovať to, čo robíš, budeme ťa v tom podporovať.

Miesto pre prácu a život

Priestor

Pracujeme vo flexibilnom, modernom a inšpiratívnom pracovnom prostredí, v ktorom robíme všetko pre ľahšiu a efektívnejšiu komunikáciu a spoluprácu.

Flexibilita

Vychádzame v ústrety tvojim potrebám a preferenciám  upraviť si pracovný čas, pracovný úväzok alebo miesto výkonu práce.

Nástroje

Techniku a systémy, s ktorými pracuješ, neustále inovujeme a zjednodušujeme.