Na IT oddelení

Koľko IT-čkárov treba na výmenu žiarovky? Nosia všetci „kroksy“? Sú medzi nimi aj ženy? Pozri si video a zisti viac.
  • Martin Kubík | Člen predstavenstva zodpovedný za IT
Zobraziť zoznam pozícií

Zabudni na svoje predstavy
o práci v banke

Data science

Dátová veda je multidisciplinárne získavanie znalostí z rôzne štrukturovaných dát pomocou vedeckých postupov ako napríklad strojové učenie (machine learning), počítačová veda (computer science), data mining alebo big data. Znie to komplikovane? 🙂 Veríme,  že ťa to neodradí. Nie sme totiž len klasickí IT-čkari, ale pracujeme s rôznymi príbuznými „vedami“, aby sme mohli vyvíjať tak zaujímavé veci ako napríklad novovznikajúci ChatBot Tatra banky. Pri ňom naplno využívame potenciál AI, čiže umelej inteligencice.

 

Vízia

Tatra banka je technologická firma v bankovom sektore.

Rozumieme biznisu, sledujeme a ovládame najnovšie technologické trendy a inovácie. Vieme ako ich pretaviť na biznis príležitosti pre banku a následne aj na atraktívne riešenia pre koncových klientov. Prinášame im tie najlepšie riešenia. Každý deň.

 

Atmosféra

Na IT oddelení sme rôzni – od kravaťákov až po papučkárov. Stretávame sa pri pracovnom i ping-pongovom stole. Poobednú gastrokómu prekonávame chvíľou stolného futbalu, či šálkou voňavej kávy. Súkromné hovory si vybavujeme v telefónnych búdkach na postupne rekonštruovaných poschodiach. Naše tímy dostávajú priestor na vyladenie vzájomného fungovania. Majú obchodne orientované ciele, vďaka čomu je zmysel práce pre každého zrozumiteľný. Agilný spôsob práce nám umožňuje priebežné doručovanie výsledkov, teda častejšie než pri klasických projektoch.

 

Jedna firma, dve značky.
Vyber si z našich otvorených pozícií:

Sme #prirodzenenajlepsi
lebo sú tu s nami:

Benefity

icon

Pravidelný
home-office

Pracuj z pohodlia
domova.

icon

Príspevok do DDS Tatra banky

Až do výšky 3,0 % zo mzdy v závislosti od dĺžky pracovného pomeru.

icon

MultiSport
karta

Využi viac ako 700 športových a relaxačných zariadení v SR a ČR.

icon

Prioritné akcie
Tatra banky

Možnosť kúpiť si prioritné akcie s výškou dividendy podľa úrovne dosiahnutého zisku.