V call centre DIALOG Live

„Najdôležitejšie na pozícii remote osobného bankára je získať si dôveru klienta.”
  • Miroslav Balla | Remote osobný bankár
  • Tatra banka, Nitra
Zobraziť zoznam pozícií

Super atmosféra

Najsilnejším prvkom dobrej atmosféry v našom Call centre je otvorenosť. Všetci sme spolu v jednom veľkom priestore, každý každého pozná a kolegovia majú spoločné záujmy. Komunikujeme medzi sebou otvorene a s rešpektom aj na zložité témy. Vedenie Call centra je na tento stav hrdé a aktívne ho podporuje spoločnými aktivitami, napr. vybudovaním chill-out zóny, v ktorej môžeš na chvíľu vypnúť pri x-boxe, stolnom futbale či iných aktivitách. Pravidelne organizujeme aj teambuildingy, interné konferencie a podobné aktivity.

Skvelý kolektív

Dôvodov, prečo náš kolektív funguje tak dobre, je viacero. Študenti, ktorí u nás pracujú na čiastočný úväzok, sa po skončení školy môžu zamestnať na plný úväzok. Inšpiratívne vedenie sa spolupodieľa na práci, nesústredí sa len na príkazy. Aby sa ti ráno chcelo vstávať do práce, máme referenčný program „Najlepší hľadajú Najlepších“, vďaka ktorému aj ty budeš môcť vyskladať svoj tím a tak priamo ovplyvniť jeho fungovanie. Samozrejme, za odmenu.

Inovácie

Pracuj v jednom z najvýnimočnejších a najinovatívnejších call centier v strednej Európe a buď súčasťou inovácií, medzi ktoré patria hlasová biometria a obsluha klientov cez videocall. Pomôž nám vytvárať a zabezpečovať obsluhu klientov zaujímavým, moderným a komfortným spôsobom v mladom a energickom kolektíve, ktorý ti dá priestor, aby si bol sám sebou a rástol spolu s nami.

V rámci nášho call centra vieme klienta identifikovať na základe jeho hlasovej vzorky, vďaka čomu môžeme vyriešiť všetky jeho potreby aj v rámci telefonického rozhovoru. S našimi prémiovými a business klientmi sa vieme rozprávať aj prostredníctvom videorozhovoru a nazdieľať si informácie aj vizuálne. Vďaka tvárovej biometrii môžeme napríklad poskytnúť bežný účet či úver aj ľuďom, ktorí nie sú klientmi našej banky.

Rýchly kariérny rast

Naša banka je známa tým, že ponúka svojim zamestnancom kvalitné vzdelávanie. Je to pravda. Práve preto nepotrebuješ prax v bankovníctve na to, aby si u nás mohol pracovať. Všetko potrebné ťa naučíme. Potrebuješ len chuť sa veľa učiť a odhodlanie niečo dokázať. Rýchlosť tvojho kariérneho rastu závisí, samozrejme, v prvom rade od teba. Ak sa budeš snažiť, už v priebehu prvého roka sa môžeš vypracovať na atraktívnu a vyššiu pracovnú pozíciu, na Remote osobného bankára. V rámci nej sa budeš starať o najvýznamnejších klientov banky prostredníctvom najmodernejších technologických inovácií.

Ďalšie benefity

icon

Zvýhodnené bankové produkty

U nás máš nárok na lepšie podmienky.

icon

MultiSport
karta

Využi viac ako 700 športových a relaxačných zariadení v SR a ČR.

icon

Prioritné akcie
Tatra banky

Možnosť kúpiť si prioritné akcie s výškou dividendy podľa úrovne dosiahnutého zisku.

icon

Príspevok do DDS Tatra banky

Až do výšky 3,0 % zo mzdy v závislosti od dĺžky pracovného pomeru.

Jedna firma, dve značky.
Vyber si z našich otvorených pozícií: