V pobočke Raiffeisen banky

„Prekážky vidíme iba vtedy, keď pohľad odkloníme od cieľa.“
  • Peter Štilla | Regionálny riaditeľ
  • Raiffeisen banka
Zobraziť zoznam pozícií

Ak si si o práci v banke niečo myslel,
je čas na to zabudnúť.

Jednoduché bankovníctvo

Produkty, ktoré budeš predávať, sú našim klientom šité na mieru a ľahké na zapamätanie. V našej pobočke teda môžeš pracovať aj bez predchádzajúcich skúseností s prácou v bankovníctve. Čaká na teba veľa kolegov, ktorí predtým nikdy v banke nepracovali, a napriek tomu sú dnes z nich úspešní klientski poradcovia, ba dokonca riaditelia pobočiek. Všetko ťa naučíme! Od teba potrebujeme len chuť učiť sa a spoznávať nové veci, dobrý prístup a odhodlanie.

jednoduche-bankovnictvo
rodinna-atmosfera

Rodinná atmosféra

Jednoduché bankovníctvo sa odzrkadľuje aj na atmosfére pobočky. Môžeš sa tešiť na malé a priateľské pracovné kolektívy a sympatickú neformálnosť vo vzťahoch. Vďaka ľudskému prístupu našich zamestnancov môžeme byť hrdí na to, že máme najspokojnejších klientov v rámci bankového sektora. Budeš pracovať s motivovanými ľuďmi, ktorých práca baví, navzájom sa inšpirujú a pomáhajú si.

Zodpovednej práci prináleží odmena

Náročnosť tvojej práce bude spočívať v jej silnom akvizičnom zameraní. Tvoji budúci kolegovia neustále oslovujú nových potenciálnych klientov, ktorým chcú pomôcť, poradiť a zlepšiť ich prehľad v bankovníctve. Za tvoj výkon ťa vždy adekvátne odmeníme. Okrem pravidelnej mzdy nadštandardne ohodnotíme tvoju výkonnosť použitím variabilnej zložky vyplácanej mesačne! Ak budeš patriť medzi tých najlepších, radi ťa oceníme aj inak – cez rôzne súťaže sú naši najlepší predajcovia neustále v popredí!

Ďalšie benefity

icon

Zvýhodnené bankové produkty

U nás máš nárok na lepšie podmienky.

icon

MultiSport
karta

Využi viac ako 700 športových a relaxačných zariadení v SR a ČR.

icon

Dobrovoľníctvo

Každý z nás môže navyše stráviť dva pracovné dni v roku dobrovoľníckou činnosťou.

icon

Prioritné akcie
Tatra banky

Možnosť kúpiť si prioritné akcie s výškou dividendy podľa úrovne dosiahnutého zisku.

Jedna firma, dve značky.
Vyber si z našich otvorených pozícií:

Sme #prirodzenenajlepsi,
lebo sú tu s nami: