Be Fit

Chutná estetika

Na jeseň minulého roka sme pripravili Dni zdravia pre našich kolegov v Prešove. Radi by sme sa s vami na tomto mieste podelili o výnimočnú atmosféru podujatia, o ktorú sa popri zaujímavých a užitočných témach sprostredkovaných spoločnosťou Multisport postarali hlavne tímy našich kolegov z Prešova. Kolegom sa event podarilo transformovať na výnimočnú udalosť, ktorú najlepšie navnímate cez priloženú fotodokumentáciu.

Čo teda bolo tou najžiadanejšou súčasťou týchto dní? Esteticky servírované chutné vitamíny 😊. O ich prísun sa postaral prešovský organizačný tím.

Kolegovia z DIALOG Live uchopili event ešte „širokospektrálnejšie“ 😊 a v znamení zdravia sa u nich niesol celý týždeň. A ako môžete sami vidieť, na organizácii si dali poriadne záležať. Jednotlivé tímy súťažili o najkrajší, najzdravší a najchutnejší stôl. Ich tematické dni sa niesli v znamení mliečneho baru, plodov z vlastnej záhrady, zdravého pečenia, doma vyrobených štiav aj džemov. Našli sa šikovné kolegyne aj kolegovia, ktorí pripravovali zdravý puding s chia semiačkami, mrkvové sušienky či čerstvé ovocné šťavy.

Pripraviť každý deň niečo nové, zdravé a ešte predtým, než začnete komunikovať s klientmi, to dá poriadne zabrať. No ani to neodradilo ľudí priniesť do práce každé ráno niečo nové, chutné a hlavne zdravé. „Inšpirácia prišla v noci. Večer som pozerala nejaké výtvory na internete a v noci som mala múzu. Už v nedeľu sme sa s kolegyňami dohodli, že sa stretneme a ovociu a zelenine dáme look.

V utorok sme stavili na mlieko a syry, keďže aj toto je dôležitý prvok stravy. V stredu sme stavili na vianočku s domácim džemom a k tomu zopár kompótov od kolegov. Myslím, že zatiaľ sme na dobrej ceste vyhrať. Okrem zdravého jedla sme mali v pondelok osobného trénera, kolega Zoran nám dal rozcvičku pred prácou, vďaka čomu sme sa aj veľa nasmiali. Celý tento týždeň bol skvelým vyvetraním mysle aj počas celodennej práce,“ opísala s nadšením osobná bankárka Marcela.

Zdravie má každý iba jedno, preto sa oň musíme starať. Kolegovia z Prešova nám ukázali, ako na to. Spoločne sa tým môžeme inšpirovať aj pri ďalších príležitostiach.