V pobočke Tatra banky

Pozri si, ako náš kolega Tomáš reaguje na šialené otázky o svojej práci.
  • Tomáš Kontroš
  • Manažér pobočkovej siete Tatra banka
Zobraziť zoznam pozícií

Zabudni na svoje predstavy
o práci v banke

Dizajnové pobočky

Postupne redizajnujeme našu pobočkovú sieť, a to podľa dizajnu, ktorý získal medzinárodné ocenenie ICONIC AWARDS 2017. Aj ty môžeš pracovať v modernom interiéri, kde atmosféru osviežuje pridaná aróma a priestor na odpočinok poskytujú pohodlné kreslá v zázemí. Pohoda pre teba znamená pohodu aj pre tvojho klienta. Chceš za kolegu humanoidného robota s umelou inteligenciou? Humanoidný robot Pepper dokáže klientom pomôcť so základnými bankovými úkonmi a operáciami. Využi jedinečnú príležitosť a stretni sa s prvým robotickým bankovým asistentom na Slovensku.

Urban style móda

Na pobočkách nenosíme „uniformy“. Obliekame sa vkusne, moderne a pohodlne, ale zároveň tak, aby náš osobný štýl ladil s prostredím, v ktorom sa nachádzame. Nemusíš dodržiavať striktný dress code. Uplatni si svoj vlastný štýl a pracuj aj ty vo svojej koži.

Business Urban Style s blogerkou janatini

Flexibilita práce

Chceš mať voľné dni aj uprostred týždňa a si ochotný pracovať aj cez víkend? Naše pobočky v obchodných centrách po celom Slovensku čakajú len na teba. Dynamický systém práce na viacero zmien umožňuje väčšiu časovú flexibilitu. Uprednostňuješ voľné víkendy a z dlhodobého hľadiska máš rád stabilitu? Zamestnaj sa v pobočke s prevádzkou na jednu alebo dve zmeny. Chceš mať ešte väčší vplyv na organizáciu svojho pracovného času? Ak sa budeš snažiť, zo štartovej pozície servisného poradcu sa môžeš rýchlo dostať na vyššie pozície. S kariérnym postupom prichádza väčšia časová flexibilita. Keď budeš pracovať na vzťahovej pozícii a budeš mať vlastné portfólio klientov, sám si budeš môcť organizovať svoj pracovný kalendár.

Hudba v pobočke

V pobočke budeš môcť aktívne spolupracovať na tvorbe hudobného playlistu a v ktoromkoľvek momente si určiť svoju preferenciu hranej hudby v bankovej hale. Predstav si, že ráno prídeš do práce, náš systém automaticky cez aplikáciu rozpozná tvoj príchod a privíta ťa tvojou obľúbenou hudbou. Tento jedinečný benefit ponúkame zo všetkých bánk pre svojich zamestnancov, ale aj klientov iba my.

Ďalšie benefity

icon

Zvýhodnené bankové produkty

U nás máš nárok na lepšie podmienky.

icon

Vlastná hudba
v pobočke

Playlist si upravujeme podľa vlastného hudobného vkusu.

icon

Prioritné akcie
Tatra banky

Možnosť kúpiť si prioritné akcie s výškou dividendy podľa úrovne dosiahnutého zisku.

icon

MultiSport
karta

Využi viac ako 700 športových a relaxačných zariadení v SR a ČR.

Jedna firma, dve značky.
Vyber si z našich otvorených pozícií:

Sme #prirodzenenajlepsi
lebo sú tu s nami: