Pobočková sieť

Jedna banka, dve značky. Tatra banka a Raiffeisen banka. Vyber si z našich otvorených pozícií.
Zobraziť zoznam pozícií

Zabudni na svoje predstavy
o práci v banke

Dizajnové pobočky Tatra banky

Sme hrdí na našu redizajnovanú pobočkovú sieť. Tento dizajn získal medzinárodné ocenenie ICONIC AWARDS 2017. Aj ty môžeš pracovať v modernom interiéri, kde atmosféru osviežuje pridaná aróma a priestor na odpočinok poskytujú pohodlné kreslá v zázemí. Pohoda pre teba znamená pohodu aj pre tvojho klienta.

jednoduche-bankovnictvo

Jednoduché bankovníctvo Raiffeisen

Produkty, ktoré budeš predávať, sú našim klientom šité na mieru a ľahké na zapamätanie. V našej pobočke teda môžeš pracovať aj bez predchádzajúcich skúseností s prácou v bankovníctve. Čaká na teba veľa kolegov, ktorí predtým nikdy v banke nepracovali, a napriek tomu sú dnes z nich úspešní klientski poradcovia, ba dokonca riaditelia pobočiek. Všetko ťa naučíme! Od teba potrebujeme len chuť učiť sa a spoznávať nové veci, dobrý prístup a odhodlanie.

Urban style móda

Na pobočkách nenosíme „uniformy“. Obliekame sa vkusne, moderne a pohodlne, ale zároveň tak, aby náš osobný štýl ladil s prostredím, v ktorom sa nachádzame. Nemusíš dodržiavať striktný dress code. Uplatni si svoj vlastný štýl a pracuj aj ty vo svojej koži.

Business Urban Style s blogerkou janatini

rodinna-atmosfera

Rodinná atmosféra

Jednoduché bankovníctvo sa odzrkadľuje aj na atmosfére pobočky. Môžeš sa tešiť na malé a priateľské pracovné kolektívy a sympatickú neformálnosť vo vzťahoch. Vďaka ľudskému prístupu našich zamestnancov môžeme byť hrdí na to, že máme najspokojnejších klientov v rámci bankového sektora. Budeš pracovať s motivovanými ľuďmi, ktorých práca baví, navzájom sa inšpirujú a pomáhajú si.

Flexibilita práce

Chceš mať voľné dni aj uprostred týždňa a si ochotný pracovať aj cez víkend? Naše pobočky v obchodných centrách po celom Slovensku čakajú len na teba. Dynamický systém práce na viacero zmien umožňuje väčšiu časovú flexibilitu. Uprednostňuješ voľné víkendy a z dlhodobého hľadiska máš rád stabilitu? Zamestnaj sa v pobočke s prevádzkou na jednu alebo dve zmeny. Chceš mať ešte väčší vplyv na organizáciu svojho pracovného času? Ak sa budeš snažiť, zo štartovej pozície servisného poradcu sa môžeš rýchlo dostať na vyššie pozície. S kariérnym postupom prichádza väčšia časová flexibilita. Keď budeš pracovať na vzťahovej pozícii a budeš mať vlastné portfólio klientov, sám si budeš môcť organizovať svoj pracovný kalendár.

Vyber si z našich otvorených pozícií:

Ďalšie benefity

icon

Zvýhodnené bankové produkty

U nás máš nárok na lepšie podmienky.

icon

Vlastná hudba
v pobočke

Playlist si upravujeme podľa vlastného hudobného vkusu.

icon

Prioritné akcie
Tatra banky

Možnosť kúpiť si prioritné akcie s výškou dividendy podľa úrovne dosiahnutého zisku.

icon

Dobrovoľníctvo

Každý z nás môže navyše stráviť dva pracovné dni v roku dobrovoľníckou činnosťou.

Sme #prirodzenenajlepsi
lebo sú tu s nami: