IT analytik pre oblasť DWH Risk&Finance

Ak rozmýšľaš koncepčne a vieš, že trpezlivosť sa vypláca, si náš človek. Tu nájdeš aktuálnu ponuku miest pre ľudí s analytickým myslením.

  • mapka
  • Bratislava
Uchádzať sa o pozíciu

Aké výzvy ťa u nás čakajú?

• Hľadáme člena tímu, IT analytika do DWH ETL pre oblasť Risk&Finance. Sme súčasťou agilného tímu. Pridajte sa k odborníkom, ktorých práca baví a pracujú v dobrej atmosfére. Budete sa podieľať na analýzach, príprave a spracovaní údajov do DWH, hrať sa s dátami a technológiami. Možnosti máme široké a kreativita je vítaná. Ak chcete odborne rásť a učiť sa, ste tu správne.
• Hlavná náplň práce obsahuje:
• analýzu a riešenie požiadaviek pre spracovanie dát do DWH
• návrh, analýzu a tvorbu špecifikácií pre nové biznis požiadavky
• spoluprácu pri architektonických návrhoch
• ladenie a optimalizáciu riešení
• aktívnu prácu na projektoch
• inovácie v dátovej oblasti
• skúšanie nových technológií a prístupov

Spoznaj nás

Čo ti ponúkame?

• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS

Požadované vzdelanie

  • vysokoškolské II. stupňa

Miesto práce

Ponúkaný plat

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda pre kandidáta začína na 2200 € brutto pri plnom úväzku.

Druh pracovného pomeru

•   plný úväzok

Aký je ideálny kandidát?

• praktická znalosť SQL, ideálne 3 roky
• základná znalosť Oracle databáz
• aktívna angličtina
• výborné analytické myslenie
• znalosť Risk and Finance oblasti výhodou
• skúsenosti z oblasti DWH ETL
• výhodou sú skúsenosti z oblasti DWH architektúry
• vysokoškolské vzdelanie
• zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita

Máš záujem o túto pozíciu?

Pošli nám svoje CV a začni v najlepšom.

Nenašiel si to, čo si hľadal?